خدمات مشتریان

در وب سایت ما بخش اعضای ویژه طراحی شده تا مشتریان به  اسناد و مدارک مورد نیاز برای آشنایی بیشتر با پادرا پارس دسترسی داشته باشند.

در این بخش شما می‌توانید به پروپزال‌ها، راهکارها و خدمات ویژۀ ما دسترسی داشته باشید. در ادامه با معرفی کوتاه هریک از این بخش ها شما را به عضویت در وب سایت پادراپارس دعوت می‌نماییم.

اگر در منوی راهکارها بر روی لینک‌های زیر منو کلیک نمایید، با صفحه عدم دسترسی مواجه خواهید شد. در این بخش شما با پروپزال‌ها و راهکارهای صنایع گوناگون که توسط پادراپارس توسعه یافته آشنا می‌شوید.

در صورتی که قصد دریافت پروپزال اختصاصی متناسب با کسب و کار خود را دارید، در بخش خدمات ما> خدمات مشتریان> ایجاد پروژه جدید، امکان معرفی و ارسال درخواست خود را دارید.

در بخش پرسش و پاسخ علاوه بر سوالات متداول امکان پرسش سوال عمومی در شاخه‌های تعیین شده را دارید و همچنین می‌توانید نسبت به پاسخ های موجود نظر خود را اعلام نمایید.

در صورتی که شما یکی از مشتریان فعلی ما هستید. با عضویت در سایت امکان ارسال تیکت پشتیبانی از نرم افزار خریداری شده توسط شما امکان پذیر خواهد بود. شما با ثبت تیکت و رهگیری آن می‌توانید به صورت مکتوب از پاسخ همکاران ما استفاده نمایید. این بخش در منوی تماس با ما> پشتیبانی در دسترس شما خواهد بود.