تخصص ما توسعه‌ی نرم افزارهای سفارشی، بکارگیری تکنولوژی‌های حوزه‌ی AIDC در نرم افزارهای سازمانی و کمک به اجرای موفق مدلهای بهبود سازمانی از طریق ایجاد زیرساخت لازم از بابت دیتا و اطلاعات است.

مدیران و صاحبان صنایعی که نیازمند به راهکارهای نرم‌افزاری هستند و محصولات آماده و پکیج‌های موجود در بازار قادر به پوشش و برآورده سازی آن نیستند، و یا سازمان‌ها و تیم‌های توسعه‌ی نرم‌افزاری که به هردلیل نیازمند برون سپاری بخشی از نیازهای توسعه‌نرم‌افزاری خود هستند به جمع مخاصبان ما در پادرا پارس‌ می‌پیوندند.

برخی اوقات برای رهایی از ساختارهای از پیش طراحی شده‌ی اپلیکیشن‌های تجاری و مشکلات ناشی از فشار برای تغییر روال‌ها و قوانین سازمان در جهت بهره‌برداری از آنها، بهترین گزینه تطابق راهکار نرم‌افزاری با نیازهای شما است.

برخی اوقات یک نرم‌افزار سفارشی میتواند در میانه‌ی دو راهکار از پیش مستقر در سازمان، هم نیازهای جدید را برآورده سازد و هم از تغییرات زیرساختی بزرگ، هزینه بر و پر ریسک جلوگیری نماید.

برخی اوقات برون سپاری یک نیاز نرم‌افزاری شما را سریعتر و کم هزینه‌تر و با ریسک کمتر به هدف میرساند.

ما همگی فارغ التحصیلان دهه‌ی 70 از دانشگاه‌های مختلف کشور هستیم و نزدیک به 15 سال است که مشغول توسعه‌ی نرم‌افزارهای سفارشی در کسب و کارهای گوناگون برای توانمندسازی ایشان در مواجهه با چالش‌های پیش رو است.

توانایی‌های ما شامل و نه محدود به موارد زیر است:

  • Microsoft C#.Net & VB.Net, C++, Delphi, and Java programming languages
  • Oracle, Microsoft SQL Server, IBM DB2, MySQL, and Interbase databases
  • Web and Mobile Design with ASP.NET, PHP, HTML, CSS and Java Script
  • Android Applications Development
  • Software and Enterprise Architecture
  • Applied Mathematics of Science, Finance and Predictive Analytics

در پادرا پارس‌ ما مدلAgile Process را ارج می‌نهیم و بنابر اصول آن معتقدیم

  • اصلی ترین ملاک ارزیابی یک نرم‌افزار خوب اینست که کار کند.
  • بهترین طراحی ها ساده‌ترین آنهاست.

به عبارت ساده‌تر، ما پول و زمان شما را هدر نخواهیم داد. در طول پروژه ارتباط بسیار تنگاتنگی بین ما و شما وجود خواهد داشت و در نهایت نرم‌افزاری به شما تحویل خواهیم داد که استفاده از آن در کمال سادگی و  عملکرد آن در کمال دقت و هوشمندی، توسعه یافته باشد.